web analytics

Pakalpojumi

Mēbeļu izvešana


Mūsu speciālistu komanda ar ilggadēju darba pieredzi izvedīs uz izgāztuvi jau nokalpojušās un nevajadzīgās vecās mēbeles un lietas no Jūsu dzīvokļa, mājas, ofisa…

UZZINĀT VAIRĀK!


Sadzīves tehnikas izvešana


Izvedīsim nokalpojušo, veco sadzīves tehniku. Ja Jums ir svarīgi, ka Jūsu vecā sadzīves tehnika un elektropreces tiek izvestas uz izgāztuvi, nevis mētājas tuvākajā grāvmalē vai meža ielokā, zvaniet mums!

UZZINĀT VAIRĀK!


Mēbeļu izvešana – Telpu atbrīvošana


Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs un atbrīvos Jūsu telpas (garāžas, bēniņus, noliktavas, pagrabus…) no mantām un lietām, kuras Jums vairs nav vajadzīgas vai jau savu laiku nokalpojušas.

UZZINĀT VAIRĀK!


Klavieru izvešana


Nonesīsim, izvedīsim un nogādāsim uz izgāztuvi arī vecās klavieres un dažādus smagsvara priekšmetus, kuri Jums vairs nav nepieciešami.
.

UZZINĀT VAIRĀK!


Krāvēju pakalpojumi


Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī profesionālu krāvēju pakalpojumus, kuri nodrošinās Jums patīkamu un kvalitatīvu pakalpojumu servisu pēc iespējas vienkāršāku un ātrāku.
.

UZZINĀT VAIRĀK!


Demontāža


Demontēsim, nonesīsim un izvedīsim uz izgāztuvi vecās mēbeles, sadzīves tehniku, nevajadzīgās lietas. Mūsu komandas demontāžas servisa speciālisti tiks galā arī ar lielajām mēbelēm Jūsu dzīvoklī, mājā, ofisā.

UZZINĀT VAIRĀK!

Call Now ButtonPiezvanīt !